Ve spolupráci s ITveSkole.cz, o.p.s.  nabízíme promyšlený  kvalitní obsah.  Přizpůsobíme  aktivitu na míru  jednotlivým třídám a pedagogům. Dáváme důraz na  motivaci a aktivní zapojení  všech zúčastněných. Využíváme moderní výukové pomůcky. 
Rozvíjíme  kreativitu, spolupráci, logické myšlení a výuky dle STEAM .

Vzdělávání DVPP

Prostřednictvím ITveSkole.cz, o.p.s. nabízíme akreditované vzdělávání pro ZŠ, MŠ, ZŠ ŠD, ZUŠ a SŠ na všechna témata Šablon II. Výstupem je platný certifikát, výukové materiály a mnoho inspirace do výuky.


VÍCE INFORMACÍ

Projektové dny

S odborníkem z praxe nebo lektorem z ITveSkole.cz, o.p.s. zajistíme u vás ve škole realizaci projektového dne. Pomůžeme vám s vyplněním povinného výstupu pro Šablony II a III.VÍCE INFORMACÍ

Školní kluby

Ve spolupráci s vedoucím klubu a ITveSkole.cz, o.p.s. připravíme a zrealizuje aktivitu školního klubu. Nabízíme výběr z atraktivních témat. Součástí je pomoc s vykázáním výstupů v rámci Šablon II a III.


VÍCE INFORMACÍ

Setkání s rodiči

Ve spolupráci s ITveSkole.cz, o.p.s.  zajistíme odborníka z praxe a zrealizujeme odborně tematické setkání s rodiči, které lze financovat ze Šablon II a III. Pomůžeme vám s vyplněním povinného výstupu pro MŠMT.


VÍCE INFORMACÍ

12231
Vydaných certifikátů
1422
Realizovaných kurzů
765
Zapojených škol
Události ve Vaší oblasti