Boxed, s.r.o. - partner pro vaše IT

Kvalitní vybavení, příslušenství, pomůcky a školení. Ověřené aplikace a materiály pro inspiraci. Instalace, odborníci z praxe a dlouhodobá technická i projektová podpora.

Proč si nás vybrat?

Jsme zde pro vás již od roku 2005. Společnost BOXED, s.r.o. Pro školy, nemocnice, firmy i koncové zákazníky přinášíme řešení, které respektují potřeby i možnosti vás našich zákazníků. 

Baví nás zamýšlet se nad tím, aby měly naše řešení pro vás naše zákazníky co nejvyšší užitek. Vám naším zákazníkům nenabízíme jen informační a komunikační technologie. Jsme dodavatel ucelených "řešení", kdy kvalitní ICT jsou jeho součástí, jsou ale doplněny a potřebné know-how kompetenty, příslušenství a služby tak, aby vše tvořilo promyšlený celek.Hlavním mottem jsou potřeby a možnosti vás zákazníků. Dbáme na spolehlivost, efektivitu a vzájemnou synergii našich řešení.

Tyto myšlenky stály u zrodu námi vyvinutých řešení jako je iZákladna, 3Panel, 3Box, iTriangle nebo nově "balíčky" řešení pro školy zapojené do EU projektu Šablony II. Za vývojem, inovacemi, implementací a podporou stojí náš tým.

Záleží nám na tom, aby vám byly naše řešení k užitku a ku prospěchu. Záleží nám na vztazích s vámi našimi zákazníky, proto máte-li nějaký podmět, nápad nebo požadavek, kontaktujte nás, jsme zde pro Vás.

V segmentu školství, který je našim klíčovým segmentem, pokrýváme kompletní portfolio školních potřeb od dodávek našich výrobků, produktů osvědčených světových výrobců, služeb zahrnující DVPP vzdělávání, správy IT infrastruktury po vývoj aplikací. Základem našich řešení je kvalitní hardware renomovaných výrobců Acer, Dell, Epson a Benq v kombinaci se softwarovým vybavením a plnohodnotným moderním výukovým software.

  • Interaktivní tabule a interaktivní obrazovky
  • E-learning, další vzdělávání pedagogů
  • Windows 10 Pro + vyladěná školní image ke všem našim PC
  • Řadu benefitů stálým zákazníkům nebo při větším odběru
  • Instalace našeho řešení kdekoliv v ČR
  • Vlastní výrobky vyvíjené ve spolupráci s pedagogy v ČR